banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Den s Lesy ČR

    neděle 15.9 13:00 až 16:00 - Helfenburk, začátek na parkovišti

    Soutěže pro děti, dovednostní soutěže, opékání špekáčků.

  • O pejskovi a kočičce - činoherní pohádka

    neděle 15.9 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 

Orlowski s Panským bavili v Dubí Hoře plný sál

DUBÍ HORA - Obec Drhovle na Písecku a oddíl stolního tenisu TJ Osek na Strakonicku pořádali v neděli 26. května mimořádnou exhibici ve stolním tenise. Hlavními protagonisty byli čeští internacionálové - trojnásobný mistr Evropy a vicemistr světa Milan Orlowski a mistr Evropy a dvojnásobný vicemistr světa Jindřich Panský. Oba ještě působí v nejvyšší české soutěži - extralize, kde trápí i mnohem mladší soupeře. Celou akci, která se konala v kulturním stánku v Dubí Hoře, obohatili svou přítomností fotbalový internacionál Jan Koller a brankař hokejové reprezentace Jakub Kovář. Oba také předvedli, že jim raketa na stolní tenis není cizí. Více než dvě stovky příznivců sportu s nejmenším míčkem odcházely z vydařené akce, kterou vymyslel a z velké části zorganizoval drhovelský radní a stolní tenista TJ Osek Václav Peterka, spokojeny.

Rozhovor s protagonisty velké pinkpongové akce najdete ve středečních papírových novinách tentokrát na nesportovní straně č. 19. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace