banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Policie chytila tři drogové dealery, hrozí jim až deset let

JINDŘICHŮV HRADEC - Dva mladí muži a žena podle podezření policie prodávali a nabízeli pervitin a marihuanu na různých místech Jindřichohradecka. Celkem šlo o desítky případů, kdy omamné látky prodávali nebo nabízeli. Na této činnosti vydělali několik desítek tisíc korun.

Dne 10. ledna 2017 byla trojice podezřelých osob zadržena  policisty ze zásahové jednotky v  Českých Budějovicích a předána jindřichohradeckým kriminalistům. U dvou z nich byly provedeny domovní prohlídky i  prohlídky jiných prostor a pozemků,  při kterých policisté ze zásahové jednotky společně s kriminalisty a psovody  zajistili  omamné a psychotropní látky.

Podezřelá trojice byla umístěna do policejních cel. Dne 11. ledna všichni tři podezřelí převzali obvinění pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Policejní komisař také vypracoval podnět k návrhu na vzetí jednoho z  mužů a ženy do vazby. Soud důvody vazby neshledal. Všichni tři obvinění  jsou tedy trestně stíháni  na svobodě a v případě prokázání viny jim hrozí  trest odnětí svobody na dvě léta až deset let.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace