Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Policie hledá svědky tragické dopravní nehody

STRAKONICE - Strakoničtí kriminalisté hledají svědky tragické dopravní nehody, která se stala v pátek 13. ledna, kolem půl deváté ráno na silnici I/20.

Při páteční dopravní nehodě (13.1.2017), která se stala v 8,30 hodin na Strakonicku na silnici I/22 mezi obcemi Jinín a Cehnice, vyhasl lidský život. Střet dvou vozidel Škoda Octavia a Alfa Romeo nepřežil 44letý řidič alfy. Celá zpráva ZDE.

Příčinu, okolnosti nehody a míru zavinění vyšetřují strakoničtí kriminalisté, kteří hledají svědky události. Policie žádá všechny svědky této tragické nehody, kteří by mohli podat sebemenší informaci k nehodě, ať se přihlásí na bezplatné lince 158 nebo na tel. č. 725 731 288

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace