Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Představení knihy Jitex 70

  středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

  ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

 • Pletky s Vlastou

  středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

  Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Pomozte při pátrání po šestnáctileté dívce

Valerie Leškovská , Autor: PČR

Valerie Leškovská     Autor: PČR

TÁBORSKO – Dívka odešla z internátu do školy, ale tam nedošla. Na internát v Soběslavi se také nevrátila. Předpokládá se, že se pohybuje ve společnosti slovensky mluvícího muže. Policisté po dívce pátrají už od minulého čtvrtka 26. září. Může se pohybovat po celém území České republiky.

Šestnáctiletá Valerie Leškovská je svěřenkyní Dětského domova Sedlec – Prčice. V současné době je ubytována na internátu Střední školy řemeslné v Soběslavi, ze kterého odešla do školy, kam však už nedorazila. Na internát se také nevrátila a ani nepodala o sobě ani žádnou zprávu. Ale nejedná se o její první opuštění ubytovacího zařízení. Podle zjištěných informací by se mohla pohybovat ve společnosti slovensky hovořícího muže.

Hledaná dívka je střední, 160 až 165 centimetrů vysoké postavy, hnědých očí, černých, na pěšinku česaných, vlasů na ramena. Naposledy byla oblečena do dlouhé halenky a černých elastických kalhot ke kotníkům. Na nohou měla světle béžové plátěné šněrovací boty.

„Táborští policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc při pátrání po hledané mladistvé dívce. Jakékoliv informace o pobytu či výskytu hledané dívky sdělte prosím policistům soběslavského obvodního oddělení na telefonním čísle 974 238 740, případně cestou policejní linky 158,“ doplnil tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Lukas Rac  | 

  Reagovat

   

  Dobry den chtel bych vam rict zesi stouhle osobou pisu a budu se vam snazit dat vic vedet de presne je..znam ji z dds bychor byl sem taky sni.

  Vloženo 6.10.2013 18:29:30

  • Jiří Řeháček  | 

   Reagovat

    

   Děkujeme za zprávu,
   očekáváme další informace, které by pomohli ji najít.

   Vloženo 6.10.2013 19:04:46

  • krysy 

   Reagovat

    

   konfidenti se poznaj

   Vloženo 2.7.2017 19:05:03

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace