Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

  Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

  Odborná přednáška.

 • Čtenářský klub

  Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

  Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Poznáte muže na fotografii? Policie s ním potřebuje mluvit

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovičtí policisté hledají muže z fotografie, který by mohl sdělit informace k případu krádeže, ke které došlo 13. března, krátce před pátou hodinou odpoledne v ulici Nádražní před Mercury. Zatím neznámý pachatel tam přistoupil k poškozenému a ukradl mu z kapsy u kalhot peněženku s finanční hotovostí a platební kartou.

 

Poznáte-li muže na fotografii, prosím, kontaktujte policisty z obvodního oddělení České Budějovice město na tel: 974 226 700 či kolegy přímo na lince 158. Stejně tak může učinit i muž sám a policistům se přihlásit. Za případné informace směřující k objasnění tohoto případu předem děkujeme.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Takoví se těžko poznávají, jsou jeden jako druhý

  Vloženo 25.4.2019 14:23:46

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace