Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Předposlední kolo Táborské hasičské ligy se v sobotu běželo v Kozmicích

KOZMICE – Letošní Táborská hasičská liga se blíží ke konci, v sobotu 25. srpna hasiči bojovali v Kozmicích. Dorazilo sem 26 mužských, 17 ženských a pět veteránských družstev. Mezi muži si nejlépe vedli hasiči z Českého Rudolce na Jidřichohradecku, kteří dali jedinou šestnáctku závodu a útok dokončili za 16,88 sekundy. V kategorii žen zvítězila děvčata z Chrbonína (TA), která doběhla za 17,79 vteřiny. Mezi veterány na prvním místě doběhly Dvorce z táborského okresu (16,69). Finálový útok na 2B se pak nejlépe povedl hasičům z Krotějova na Soběslavsku (14,26).

Táborská hasičská liga teď bude mít pauzu až do 15. září, kdy se poběží poslední kolo ve Zhoři u Tábora. Vyhlášení výsledků pak proběhne v sobotu 6. října v kulturním domě v Malšicích. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace