Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Přepadení benzínky v Jindřichově Hradci. Policie žádá veřejnost o pomoc

JINDŘICHŮV HRADEC - V úterý 12. listopadu deset minut před třetí ráno přišel na čerpací stanici MOL v Jindřichově Hradci lupič, maskovaný mikinou vytaženou přes nos a zimní čepicí. Vytáhl krátkou střelnou zbraň a gestikulací donutil pracovnici pumpy k vydání peněz, které byly v kase.

 

Žena podle pokynů pachatele vložila bankovky i mince do jeho igelitové tašky a lupič odešel směrem k Rezkově ulici. Zaměstnankyně pumpy neutrpěla zranění.

Jindřichohradečtí kriminalisté, kteří od včerejších nočních hodin společně s policisty z obvodního oddělení na případu loupežného přepadení intenzivně pracují, žádají veřejnost o spolupráci. Kdo z občanů viděl v inkriminované době muže s černou zimní čepicí na hlavě, oblečeného do světle modrých riflí a tmavozelené bundy s hnědými kostkami, šedohnědých tenisek a šedozeleného roláku, vysokého kolem 170 cm v okolí benzínky MOL nebo jak jde ulicí Rezkova, nechť kontaktuje kriminalisty cestou tísňové linky policie 158. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace