Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Řidič nechal v autě cédéčka, už je poslouchá někdo jiný

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JINDŘICHŮV HRADEC – Zloděj tentokrát nepříjemně překvapil majitele vozidla VW Golf v Jindřichově Hradci. V noci z pondělí 3. na úterý 4. února vniknul zatím neznámý zloděj do auta na parkovišti na sídlišti Vajgar.

 

 Z neuzamčené přihrádky před sedadlem spolujezdce vzal GPS navigaci, nabíječku k ní, ale i dvě nabíječky na mobilní telefon a drobné mince v celkové hodnotě padesát korun. Z kapsy předních dveří pak odcizil dva látkové pořadače s padesáti cédéčky. Ze zavazadlového prostoru přibral sadu náhradních žárovek.

„Majiteli svým jednáním způsobil celkovou škodu ve výši nejméně 2 350 korun. Případem krádeže se zabývají jindřichohradečtí policisté,“ uvedla policejní tisková mluvčí Hana Millerová.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace