Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Příběh projektu - kasárna

    Úterý 22.10 17:30 - Písek, Knihovna

    Beseda s architektem.

  • České tajemno

    Úterý 22.10 19:00 - Strakonice, Rytířský sál

    Nejtajemnější domácí záhady.

Zobrazit všechny události
 

Rybník Rožmberk čeká o víkendu výlov. Policie chystá dopravní opatření

ROŽMBERK - Od pátku 11. října do neděle 13. října proběhne výlov jihočeského rybníka Rožmberk. V souvislosti s výlovem Jindřichohradecká policie posílí hlídky třeboňských policistů nejen o kolegy ze Suchdola nad Lužnicí, ale i o policisty z dalších útvarů včetně hlídek dopravních policistů z J. Hradce. O výlov je pokaždé obrovský zájem a přijíždí na něj spousta lidí. Samozřejmě auty.

 

 

Policisté budou bdít nad bezpečností i nad plynulostí silničního provozu. Komunikace budou dočasně  zjednosměrněné. Příjezd k rybníku  je směřován po trase: ve směru od Třeboně   za železničním přejezdem řidiči odbočí vpravo na obec Lužnice, kdy místo vjezdu  k výlovu Rožmberka bude označeno velkým poutačem. Výjezd  je situován na hlavní tah a obec Přeseka.

 

Policie upozorňuje občany, že bezplatné parkoviště s dostatečnou kapacitou  se nachází   přímo  u rybníka Rožmberk na odstavné ploše a je zajištěno pořadatelskou službou. Platí přísný zákaz  parkování na přilehlých polích, lesních cestách či jinde z důvodu bezpečného průjezdu ostatních vozidel, kdy policisté  budou řidiče jinde  parkujících  vozidel  nekompromisně řešit! Toto opatření je nezbytné rovněž pro možný průjezd vozidel záchranných složek!

 

Policisté důrazně apelují rovněž na cyklisty a chodce, aby respektovali  dopravní značení!

 

Nenechávejte na sedadlech ani odkládacích plochách vozidla žádné věci, zejména kabelky, mobilní telefony, GPS navigace, doklady od vozidla či peníze. Předejdete tak možnému vloupání do vozidla a následné krádeži.

 

Policisté svoji pozornost zaměří rovněž na řidiče, zdali nepožili alkohol či omamné a psychotropní látky před jízdou. 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace