banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Houbařská poradna s Pavlem Špinarem

  Úterý 24.9 17:00 - Soběslav - Rožmberský dům

 • Lidské tělo: pohybový aparát

  Úterý 24.9 18:00 - Tábor - knihovna pro dospělé

  Anatomie pohybu - přednáška

Zobrazit všechny události
 

Senior Pas už funguje i v jižních Čechách

SeniorPas , Autor: Jiří Řeháček

SeniorPas     Autor: Jiří Řeháček

JIŽNÍ ČECHY - V pětapadesáti se stáváte seniorem. To není nadávka, ale vymoženost. Na důchod sice ještě nemáte nárok. Na trhu práce o vás moc nestojí. Ale máte možnost mít seniorský pas, který vlastníkovi nabízí slevy pět až padesát procent na nákup zboží a služeb. Primárně jsou zaměřené na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea a galerie.


Senior Pas je unikátním projektem, který vznikl na podporu lidí od pětapadesáti let. Zapojení do projektu je zdarma. Zájemci, ani později, nic neplatí. Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev, které jsou od pěti do padesáti procent.
Vše začalo v roce 2010 v Jihomoravském kraji. V současné projekt funguje v Královéhradeckém, Moravskoslezském, Olomouckém a Pardubickém kraji a kraji Vysočina. V ostatních krajích a Praze se projekt teprve rozjíždí.
Slevové karty Senior Pas jsou uplatnitelné na celém území České republiky. Celkem je už registrováno (údaje k září 2013) přes 120 tisíc držitelů slevových karet, kteří je mohou uplatnit ve více než 2200 nasmlouvaných zařízeních.

Rada seniorů České republiky jako představitel seniorské populace ve spolupráci s koordinátorem projektu Sun Drive Communications poskytuje slevové karty Senior Pas všem seniorům ve věku od pětapadesáti let zcela zdarma. Karta není přenosná, je určena jen pro svého majitele. Registrace párů nebo rodin není možná, o kartu musí zažádat každý senior samostatně, a to na http://www.seniorpasy.cz. Poskytovatel slev je oprávněn ověřit totožnost kupujícího, pokud údaj na kartě zjevně neodpovídá jeho osobě.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Libuše Kolářová, Jihočeské týdeníky a JcTed  | 

  Reagovat

   

  Postup je u článku napsaný, víc poradit neumíme.

  Vloženo 2.2.2014 10:47:01

 • jana kramperová  | 

  Reagovat

   

  Dobrý den, také bych chtěla mít senior pas,co mám udělat? předem děkuji, J.Kramperová, Milevsko.

  Vloženo 1.2.2014 21:08:40

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace