Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Svatomartinská Neděle

  neděle 17.11 10:00 - Písek, Kamenný most + okolí

  Slavnost.

 • Tradiční setkání k výročí sametové revoluce

  neděle 17.11 17:00 - Náměstí Míru, Jindřichův Hradec

  Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Smrt dvou lidí u Jamného je dvojnásobnou vraždou. Policie uvolnila informace a žádá o pomoc

PÍSECKO - Na webu Jižní Čechy Teď se po zveřejnění zprávy o tragické smrti v restauraci u Caisů nedaleko Vojníkova v diskuzi pod článkem objevila informace, že od pondělí 8. ledna vyšetřují policisté také podezřelou smrt dvou lidí u osady Jamný poblíž Záhoří. Tisková mluvčí policie událost potvrdila, ale odmítla ji jakkoli komentovat. Informace policie uvolnila před několika okamžiky.

 

V pondělí, 8. ledna večer nalezl zavražděného muže (1958) a ženu (1963) v jejich mobilheimu u rybníka v katastru obce Dobešice v lokalitě Pazderna, několik kilometrů od Záhoří, syn obou zavražděných manželů.  

Dvojnásobnou vraždu vyšetřuje na Písecku tým kriminalistů jihočeského policejního ředitelství a píseckého územního odboru. Kriminalisté provedli důkladné ohledání místa činu, na místo vyjel i státní zástupce a přivolán byl také soudní lékař. Celé okolí také propátrali policisté a pokračovali i následující den. Policisté a kriminalisté pátrají po všech stopách, které by s činem mohly souviset. Zatím předpokládají, že manžele zavraždil neznámý pachatel bodnořezným nástrojem pravděpodobně během předcházejícího víkendu 6. a 7. ledna. Oba dva na místě podlehli svým zraněním. Motiv činu není známý.

Kriminalisté proto žádají veřejnost o pomoc, přivítají jakékoliv informace, které by mohly souviset s osobami zavražděných nebo s činem. Důležité je také svědectví každého, kdo o víkendu viděl nějaké podezřelé osoby či vozidla u mobilheimu zavražděných, slyšel podezřelé zvuky či viděl podezřelý pohyb. Pachatele také mohl prozradit štěkot psů, kteří se kolem mobilheimu pohybovali. Jakákoliv informace je pro policisty důležitá.

Informace volejte na linku 158, operační důstojník bude poznatky předávat přímo vyšetřovatelce tohoto závažného případu.  

Diskuse k článku - 30 příspěvků
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 • Neznámá 

  Reagovat

   

  Souhlasím s trestem smrti,ale takovým aby co nejvíce a nejdéle trpěl.Nezmařil jen dva životy skvělích lidí ale trpí tím celá rodina a přátelé.Nemůžu pořád přijít na to proč a jak někdo mohl takovou ohavnost udělat.Tohle normální člověk nemohl udělat.Upřímnou soustrast klukům a všem koho tato událost zasáhla.A jak Tv nova uvádí,že byli cizinci a zavraždil je jeho syn,to není ani zdaleka pravda.Vím moc dobře, že cizinci nebyli a jeho syn je zavraždit ani nemohl.Na Tn.cz mají štěstí, že mi nejde tam vložit komentář, protože jsem z toho tak vytočená,že reprezentují hnusné lži jen aby si sledovaností vydělali.Nechápu že ani je nikdo nezarazí.Takovýma lžima akorát ubližují rodině zesnulých.Doufám,že policie tu zrůdu najde.A lidi prosím pachatel je pořád na svobodě tak se zamykejte ať nejsou další zmařené životy.

  Vloženo 10.1.2018 12:00:20

  • abcd 

   Reagovat

    

   Jestliže se kolem mobilheimu pohybovali psi a přesto se pachatel dostal dovnitř, je to dost podivné, nemyslíte?

   Vloženo 10.1.2018 12:43:56

  • XXX 

   Reagovat

    

   Naprosto s Vámi souhlasím, ve všem... Mám stejné myšlenky. Vůbec tomu nemohu uvěřit a klukům přeji hlavně hodně síly...

   Vloženo 11.1.2018 21:49:18

   • Neznámá 

    Reagovat

     

    Jsem ráda,že nemám tento názor sama.

    Vloženo 12.1.2018 11:19:44

 • Hana 

  Reagovat

   

  Zavedl bych trest smrti ukamenováním aby pak dotyčný trpěl.Takový lidi zde nemají co dělat. Když se najde vrah, tak ho budeme jen živit z našich daní a české soudnictví mu stejně nedá adekvátní trest. Ba naopak ho po pár letech pustí.

  Vloženo 10.1.2018 11:40:39

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Nejsi ty implementátor koránu? V civilizovaných zemích je to kontraproduktivní.

   Vloženo 10.1.2018 18:25:39

   • karka 

    Reagovat

     

    Chytráku, je to kontraproduktivní, ale pro postižené. Proto je v civilizovaných zemích tolik vražd, když vraždícím zvrhlíkům místo odplaty jakou si zaslouží, poskytne společnost kriminál, kde se mohou vzdělávat a za dobré chování je po čase pustí na svobodu. Až zabijí někoho tobě blízkého, budež zpívat jinou, na to vem jed.

    Vloženo 10.1.2018 22:03:32

    • Neznámá 

     Reagovat

      

     Ano plně souhlasím,je to hrozné,a také bych o hodně zpřísnila tresty,nejen za vraždy,ale za všechno.Člověk aby se bál vyjít za tmy ven.A jestli to takhle půjde dál,tak si nedokážu představit v čem budou žít naše děti,buď tohle zpřísní nebo budou všichni vyvraždění.Je hrozné přijít o milovanou rodinu a navíc tímto způsobem.

     Vloženo 11.1.2018 06:31:39

« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace