Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tři sestry

    pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

    Koncert.

  • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

    pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Smrtelná nehoda uzavřela silnici číslo 3 u Kaplice. Policie odklání dopravu. Vrtulník nemohl přistát

 Autor: Foto archiv HZS

    Autor: Foto archiv HZS

ČESKOKRUMLOVSKO - Dopravní nehoda pěti osobních vozidel uzavřela silnici číslo I/3 u Hubenova (mezi obcemi Kaplice a Kaplice nádraží). Komunikace je zcela neprůjezdná, policie odklonila dopravu po objízdné trase, od Českých Budějovic už od Kamenného Újezda na Český Krumlov. Bohužel nemohl kvůli mlze přistát záchranářský vrtulník a musel se vrátit zpět na základnu.

Podle prvotních zpráv pravděpodobně v důsledku nesprávného předjíždění došlo k tragické dopravní nehodě pěti osobních automobilů. Záchranáři u nehody ošetřovali celkem sedm osob. Jeden muž zemřel následkem zranění neslučitelného se životem, ještě před příjezdem záchranářů. Dva muži utrpěli těžká poranění především v oblasti hrudníku, hlavy a končetin. Po poskytnutí potřebné neodkladné péče je zdravotníci transportovali ve stabilizovaném stavu na traumacentrum Nemocnice České Budějovice. Další čtyři pacienti při střetu utrpěli méně závažná poranění v oblasti hlavy, šíje a končetin. Po ošetření na místě byli všichni předáni do péče na traumatologické ambulanci v Českých Budějovicích.

Obnovení plného provozu bude možné až po provedení všech záchranných prací a dokončení vyšetřování této tragické události. Prozatím je naplánováno omezení do třičtvrtě na jedenáct dopoledne. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace