Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Odpočívej ve svém pokoji

    Úterý 23.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Divadelní představení.

  • Strakonické příběhy LXIII.

    Úterý 23.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Karel Skalický: Curychtrům a okršlákům koželužskou pusu! Důležitý rok 1869 ve Strakonicích v širších souvislostech. Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí různých dokumentů a vyobrazení.

Zobrazit všechny události
 

Stačila hodina. Zloděj za tu dobu odcizil z kamionů přes tisíc litrů nafty

JINDŘICHŮV HRADEC – Krádeží nafty si neznámý pachatel přilepšil o téměř čtyři desítky tisíc korun. Stačila mu na to hodina. V pátek 8. února v době od 23.10 do 23.30 hodin na Jiráskově předměstí v Jindřichově Hradci za pomoci nezjištěného předmětu překonal zámky dvou uzamčených víček nádrží u zaparkovaného nákladního vozidla Scania, ze kterých odcizil celkem 388 litrů nafty. „Následně v době od 23.33 hodin do 00.05 hodin nového dne přijel neustanoveným nákladním vozidlem Scania do volně přístupného prostoru na benzinku JH Oil, kde zaparkoval vedle zaparkovaného kamionu DAF. Opět po překonání dvou uzamčených víček u nádrží odcizil z nádrží celkem 750 litrů motorové nafty,“ popsala jindřichohradecká policejní mluvčí Hana Millerová. Celkem tak zloděj svým jednáním způsobil škodu nejméně 37 tisíc korun. Policisté uvítají jakékoliv informace k těmto krádežím.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace