banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

    neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

    Pohádka

  • Lollipopz - Tábor

    neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

    Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Svérázný noční mechanik skončí u soudu

JINDŘICHOHRADECKO - Někdy se pobaví i policisté. To když se kriminální delikt změní v téměř komedii. V noci z pátku na sobotu dostal 22 letý mladík z Jindřichohradecka chuť na cigarety, jenže doma na vsi kde nic, tu nic. Proto se rozhodl dojet si pro cigarety do Jindřichova Hradce. To, že měl předtím upito, ho nezastavilo. Neměl ale navíc čím jet, a tak si v bývalém zemědělském družstvu vyhlédl traktor značky Zetor. To, že má traktor vyndanou baterii, ho nezastavilo. Vnikl do dílny v areálu, kde autobaterii našel a do traktoru zručně namontoval. S traktorem pak vyrazil na nákupy. Dojel až do Větrné ulice v Jindřichově Hradci, kde si koupil cigarety a vypil nějaké to pivo. Pak traktor otočil na zpáteční cestu. Před Malíkovem však už jízdu nezvládl a narazil do stromu. Traktor se mu nechtělo opustit, proto si došel do známého družstva pro kolový nakladač Bob Cat v hodnotě 1,5 milionu a vyrazil s ním traktor vyprostit. Tento úmysl se mu však nepovedl, a tak nechal havarovaný traktor na místě a nakladač spořádaně zaparkoval na původní místo. Po této námaze odešel domů, kde ho našli a zadrželi policisté.

 

Jak policisté posléze zjistili, celou tuto anabázi mladík absolvoval s vysloveným zákazem řízení. Případ je tak vcelku jasný, policisté z Obvodního oddělení Jindřichův Hradec ho zpracují ve zkráceném přípravném řízení. Do dvou týdnů by muž mohl stát před soudem. Mimo trestu bude muset také uhradit způsobenou škodu na traktoru ve výši kolem 50 000 korun.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace