Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Tři mladí motorkáři řádili ve středu města

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TÁBOR - Ve středu před jedenáctou večer se obsluha kamerového systému na operačním pracovišti táborské městské policie zaměřila na trojici motocyklistů, kteří na třídě 9. května jezdili zběsile po chodníku. Tím však jejich pirátská jízda zdaleka neskončila. Potom zamířili na Pražské sídliště. Cestou několikrát projeli v protisměru až se zastavili na parkovišti u Lidlu. Chvilku si sdělovali své zážitky, a pak opět vyrazili zpět do centra města. Během cesty opět spáchali mnoho dopravních přestupků. Ale na Budějovické ulici dva z nich zastavila hlídka táborských strážníků, třetího odchytila v Purkyňově ulici hlídka policie.

Mladíkům bylo mezi šestnácti a sedmnácti. Jeden z pirátů silnic nevlastní ani řidičský průkaz. Navíc provedené testy na alkohol byly u všech tří pozitivní, a to v rozmezí od 0,5 do 0,9 promile.
„Případ si převzali táborští policisté, kteří zároveň prošetří, kdo mladistvým řidičům alkohol podal,“ dodal tiskový mluvčí táborských strážníků Pavel Šimek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace