banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Noční prohlídka města Vimperk

  středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

  Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

 • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

  středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

V Budějovicích se na dva víkendy uzavře kvůli rekonstrukci Lidická třída

Ilustrační foto. , Autor: Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Řidiči mířící o víkendu do Českých Budějovic si musí dát pozor na to, že se tu koná Země živitelka a doprava značně zhoustne, ale také na uzavírku Lidické třídy. Tu je nutné na sobotu a neděli uzavřít kvůli pokládání nového asfaltového povrchu.

 

„Objízdná trasa pro vozidla do šesti tun, vozidla městské hromadné dopravy, veřejné autobusové dopravy a vozidla integrovaného záchranného systému bude vedena obousměrně ulicemi L. B. Schneidera, Boženy Němcové a Papírenská. Objízdná trasa pro vozidla nad šest tun zůstává stávající beze změny," řekla mluvčí českobudějovického magistrátu Jitka Welzlová.

Uzavírka Lidické se bude opakovat i o víkendu 1. a 2. září. Pro městskou hromadnou dopravu pak platí, že bude po dobu uzavírky zrušena zastávka Nemocnice a zastávka Nemocnice pro linkovou dopravu bude přesunuta do ulice Boženy Němcové.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace