Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

V Dačicích hledají kandidáty na Cenu města

Cena města Dačice za rok 2015.

Cena města Dačice za rok 2015.

DAČICE - Obyvatelé Dačic můžou do konce března podávat své návrhy na ocenění výrazných osobností místního veřejného života. Dačice udělují Cenu města od roku 2012.Cenu města Dačice uděluje zastupitelstvo města, nominace je nutné doručit radě města do 31. března 2017.

Návrhy na nominace mohou podávat všichni s trvalým pobytem v Dačicích. Cena města se uděluje jako ocenění mimořádných počinů ve všech oblastech společenského života, které přispívají k rozvoji Dačic a k šíření jejich dobrého jména. Cena se uděluje jak za celoživotní přínos, tak za výraznou činnost v jednotlivých oblastech v roce, který předcházel udělení ceny, tedy v průběhu roku 2016.

Cena města Dačice se uděluje v pěti kategoriích - hospodářský rozvoj, výchova a vzdělání, kultura, sport, jiné (záchrana lidského života, propagace města v celostátním měřítku apod.).

Nominace je nutné dodat radě města písemně, návrh musí obsahovat celé jméno a adresu nominovaného. Nutné je také uvést kategorii, v níž je kandidát nominován, a zdůvodnění nominace.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace