banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

V Protivíně zápolili nejtvrdší hasiči. Soutěž okořenili čeští reprezentanti

PROTIVÍN – Na hokejbalovém hřišti v Protivíně proběhla v sobotu 25. srpna soutěž dobrovolných hasičů v disciplínách TFA pro nejtvrdší hasiče, která byla součástí čtyřdílného jihočeského poháru. Závodu přálo počasí a tak se závodníci také dočkali něčeho jiného, než obvyklého tropického vedra, které ještě znásobuje asfaltový povrch hřiště. Tentokrát si hasiči libovali, bylo jen kolem 20 stupňů.

 

Náročnou trať zdolalo 15 ze 17 přihlášených. Vyhrál Michal Drs z SDH Drunče na Jindřichohradecku. Třešničkou na dortu bylo tréninkové představení dvou profesionálních hasičů – Davida Kubiše a Michala Brousila z píseckého územního odboru. Ti se připravují na nadcházející mistrovství světa v Koreji a v rámci přípravy si zaběhli závodní trať v Protivíně. Asi není překvapení, že jejich časy by byly nejlepší ze všech. Středeční tištěné Jihočeské týdeníky přinesou z klání vekou reportáž, kde nebudou chybět výsledky a rozhovory.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace