banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

V Suchdole nad Lužnicí je možné od února platit poplatky bezhotovostně

SUCHDOL NAD LUŽNICÍ - Suchdol nad Lužnicí vyhcází vstříc potřebám moderních lidí, kteří stále častěji využívají bezhotovostní způsoby platby. Od 1. února tak můžou obyvatelé Suchdola i podnikatelé zaplatit správní poplatky buď převodem z účtu nebo kartou prostřednictvím platebních terminálů na městském úřadě.

Jde především o poplatky za odpad, za psy, ze pronájem hrobových míst, za lázeňský a rekrační pobyt a za poplatek z ubyotvací kapacity.

Platební terminály jsou umístěny na pokladnách městského úřadu v přízemí radnice. Přijímané jsou všechny běžné platební karty. Platební terminál bude možné využít také v informačním centru, v knihovně, v kině a v kulturním domě při akcích pořádaných městem.

Při zájmu o platbu z účtu je potřeba zaslat na městský úřad email s tímto požadavkem. Zájemci se vrátí zpráva s konkrétním variabilním symbolem, a pak je možné platbu uskutečnit.

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace