banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Včerejší tragická nehoda v Budějovicích. Doplněny fotografie od hasičů

 Autor: HZS Jihočeského kraje

    Autor: HZS Jihočeského kraje

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Krátce před jedenáctou hodinou včera dopoledne došlo v Českých Budějovicích na křižovatce ulic Krčínova a Labská k tragické dopravní nehodě. Starší řidič osobního vozidla Škoda Felicia pravděpodobně při odbočování vlevo nedal přednost nákladnímu vozidlu značky Mann a došlo ke střetu. Osobní vozidlo ještě narazilo do sloupu veřejného osvětlení.

 

Řidič osobního vozidla krátce po nehodě zemřel a to i přes poskytnutou péči zdravotnických záchranářů. Policisté celý úsek zprovoznili krátce po poledni. Vyrozuměli také rodinu zemřelého řidiče. Řidič senior se tak stal letošní čtrnáctou obětí našich silnic, buďte opatrní a dodržujte pravidla silničního provozu. Předvídejte!

Nehoda byla na operační středisko HZS Jihočeského kraje ohlášena v 10:42 hodin jako nehoda s nutností vyproštění zraněných osob. K nehodě operační důstojníci vyslali osádky cisterny a rychlého zásahového automobilu profesionálních hasičů z českobudějovické stanice. Průzkum na místě nehody ukázal, že vyproštění není potřeba. Řidič osobního auta byl venku a hasiči u něj okamžitě zahájili resuscitaci, a to až do příjezdu ZZS. I přes veškerou snahu záchranářů se nepodařilo muže oživit. Zároveň s oživováním řidiče jednotka zajistila havarovanou Felicii proti vzniku požáru a u obou aut provedla kontrolu úniku provozních kapalin. Nehodu si pak převzala Policie ČR.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace