banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Venkovní aquapark v Jindřichově Hradci hlásí otevřeno, vnitřní bazény zavře rekonstrukce

 Autor: Bazén Jindřichův Hradec

    Autor: Bazén Jindřichův Hradec

JINDŘICHŮV HRADEC - Horké počasí, které nás čeká tento týden, otevřelo venkovní aquapark s toboganem u sídliště Vajgar v Jindřichově Hradci. Plavci se mohli letos poprvé osvěžit už včera. Provoz letního areálu správci plánují v závislosti na předpovědi počasí. Otevřeno bude do konce tohoto pracovního týdne v časech od 13 do 19 hodin. O víkendu pak od 10 do 19 hodin. Naopak vnitřní bazény se už za pár dní kvůli rekonstrukci uzavřou.

 

Návštěvníci mají dvě možnosti. Buď si zvolí vstup přes venkovní pokladnu aquaparku s levnějším vstupným, nebo přes vnitřní kryté bazény, odkud pak mohou do venkovního areálu přes turnikety libovolně procházet. Aktuální informace o otevírací době venkovního aquaparku správci zveřejňují na webové stránce bazen.jh.cz. Celodenní vstupné do venkovních bazénů pro dospělého vyjde na 90 korun, děti zaplatí 50 korun a rodinné vstupné činí 200 korun. Návštěvníci si také mohou zapatit vstup na půl dne nebo dvě hodiny.

Zatímco venkovní plovárna už je otevřená, areál vnitřních bazénů se už od příštího týdne uzavře. Od pondělí 17. června do neděle 30. června čeká prostory odstávka kvůli rekonstrukci dlažby v dětském bazénu. Spuštění provozu bazénu 25 metrů a relaxačního bazénu se předpokládá opět od 1.7. Dětské bazény a šatny zůstanou uzavřeny do 31. července.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace