Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Talkshow s Miroslavem Donutilem

  pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

 • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

  pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Vichřice řádila na trati cyklokrosového ME v Táboře. Pořadatelé se zapotili

Po nedělním vichru mohli stavitelé trati začít zase znovu...

Po nedělním vichru mohli stavitelé trati začít zase znovu...

TÁBOR - Včerejší větrný uragán smetl jak sirky ocelové zábrany, které vyznačují trať nadcházejícího cyklokrosového mistrovství Evropy v Táboře. Nedělní vichřice udělala na trati nebývalou paseku. K zemi se poroučely ocelové plůtky, které už v pátek postavila pracovní četa Luďka Komoně. „Museli jsme znovu narovnat asi dvě třetiny plůtků,“ posteskl si velitel trati. Po dnešní šichtě je spodní část areálu Komora připravena. Celá spodní pasáž je už obehnána plůtky, na dvou místech nechybí ani tradiční schody. Tribuna je skoro kompletní, ještě zastřešené stupně vítězů a stožáry s vlajkami. „Už jen pár úprav a dodělávek a nakonec pověsit reklamy,“ uzavřel Komoň. Tak, aby bylo všechno připraveno a hotovo do sobotní 9. hodiny, tedy do startu mistrovství Evropy kategorie Masters! Kategorie juniorů, žen a mužů U23 a žen a mužů Elite jedou svůj závod v neděli 5. listopadu. Junioři v devět ráno, muži Elite od půl třetí odpoledne. Mezitím všichni ostatní. Cyklokrosový svátek je za dveřmi!

Reprezentační trenér Petr Dlask nominoval na evropský šampionát v Táboře šestatřicet jmen. Jeho návrh projednávala dlouho do sobotní noci cyklokrosová komise. Kromě kategorie žen obsadila všechny zbývající kategorie v plném počtu osmi závodníků. Koho uvidíme na startu?

Junioři (8) - Jakub Hník, Tomáš Ježek, Tomáš Kopecký, Vladimír Mikšaník, Jakub Říman, Jakub Schierl, Alvin Tomášek, Jakub Ťoupalík.

U23 ženy (8) - Nikola Bajgerová, Jana Czeczinkarová, Magdalena Mišonová, Nikola Nosková, Adéla Šafářová, Denisa Švecová, Tereza Švihálková, Elizabeth Ungermanová.

U23 muži (8) - Jonáš Březina, David Honzák, Josef Jelínek, Lukáš Kunt, Daniel Mayer, Jakub Šulc, Adam Ťoupalík, Šimon Vaníček.

Ženy Elite (4) - Pavla Havlíková, Vendula Kuntová, Martina Mikulášková, Karla Štěpánová.

Muži Elite (8) - Martin Bína, Michael Boroš, Emil Hekele, Michal Malík, Jan Nesvadba, Tomáš Paprstka, Lubomír Petruš, Jan Škarnitzl.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  VSTUPNÉ - ZA KOLIK A KDO?

  Vloženo 30.10.2017 20:11:19

  • webmaster 

   Reagovat

    

   Dobrý den. Vstupenka stojí v předprodeji 299 korun. Zakoupit je můžete v síti Ticketstream, nebo také elektronicky přímo na stránkách www.cyklokros.cz. Potom odkaz ME Tábor 2017 a potom odkaz Vstupenky. Web je intuitivní, lehce to najdete.

   Vloženo 31.10.2017 09:05:44

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    děkuji

    Vloženo 31.10.2017 14:13:55

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace