Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country bál s kapelou Malečtí Sobolci

    sobota 20.4 19:00 - Chvalšovice, hostinec U Cháti

  • Velikonoční Labyrint

    sobota 20.4 20:00 - Čestice, Lidový dům

Zobrazit všechny události
 

Vnikl do školy zloděj nebo mstivý vandal?

JINDŘICHŮV HRADEC - Podivný případ vloupání do školy řeší jindřichohradečtí policisté. Zatím neznámý pachatel se v pondělí 12. prosince brzy ráno vloupal do budovy jedné ze středních škol. Nic neukradl, ale zato poničil vše, co mu přišlo pod ruku. Nebo spíš pod nohu.

 

"Dne 12.prosince v ranních hodinách dosud neznámý pachatel vnikl za užití násilí v Jindřichově Hradci do budovy střední školy. Ze suterénu školy se dostal po schodišti do prvého patra budovy, kde měl volný přístup ke dvěma kabinetům u kterých vykopl a poškodil uzamčené dveře. Tyto kabinety prohledal, nic však neodcizil a zmizel neznámo kam," popsala případ mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Svým podivným jednáním způsobil neznámý poberta zřizovateli školy celkovou škodu v hodnotě nejméně 5000 korun. Případem pokusu krádeže, nebo vandalského jednání,  se nyní zabývají jindřichohradečtí policisté.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace