banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Vyhrožoval sebevraždou v budově Úřadu práce

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TŘEBOŇ – Ve čtvrtek 12. prosince rozeslal třiačtyřicetiletý muž email na různé instituce, ve kterém vyhrožoval svojí sebevraždou, a to podřezáním, v budově Úřadu práce v Třeboni. Tam měl namířeno v pátek 13. prosince okolo deváté dopoledne. Policisté si na něj počkali. Sebevraha zadrželi a následně převezli na psychiatrii.

 

Policejní hlídka v civilu k třeboňskému Úřadu práce dorazila s časovým předstihem. Čekala na avizovaného sebevraha před hlavním vchodem. Když muž přicházel, tak ho vyzvala ke spolupráci. Muž ale odmítl s hlídkou jednat. Policisté ho několikrát vyzvali, potom zadrželi. Muž nakonec musel dostat, aby si neublížil, služební pouta. Následně byl umístěn do krátkodobé policejní cely. Přivolaný lékař muže prohlédl a rozhodl, že třiačtyřicetiletý muž musí být umístěn na psychiatrické oddělení českobudějovické nemocnice. Tam byl také, za asistence třeboňských policistů, předán.
„Včasným a profesionálním zákrokem třeboňských policistů nebyl ohrožen život muže, který hrozil svou sebevraždou podřezáním. Rovněž nedošlo k újmě na zdraví dalších osob, které se toho času nacházely v budově Úřadu práce,“ dodala tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace