Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Vánoční pásmo 4

  neděle 8.12 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

  Vánoční pásmo pohádek.

 • Jindřichohradecký symfonický orchestr

  neděle 8.12 19:30 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Závod v centru Písku ovládl jeden z nejlepších bikerů republiky

PÍSEK - V neděli 15. července se v historickém centru Písku jel 4. ročník populárních cyklistických závodů horských kol pro širokou veřejnost s názvem Okolo hradeb. Závod se současně jel jako jedna z částí Jihočeského krajského poháru mládeže. Atraktivní prostředí historické části města a dlažba zvaná kočičí hlavy přilákaly do startovní brány sedmdesát dětí a devadesát dospělých závodníků. V elitní kategorii mužů zvítězil student Jihočeské univerzity Martin Stošek z týmu Symbio+CE Energy. Jako druhý projel cílovou buňkou Lukáš Smola z týmu Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens a třetí Matěj Bedrník z Česká spořitelna junior MTB team. Kategorii žen ovládla ještě juniorka Karolína Bedrníková z Dukly Praha.

V papírových Píseckých postřezích najdete pořadí jezdců z Písecka a krátký rozhovor s absolutním vítězem Martinem Stoškem, který se chystá na mistrovství České republiky v cross country, kde bude obhajovat šesté místo z loňského roku. Ředitel závodů Petr Koblic prozradí, jestli populární závod Okolo hradeb, který založil a čtyři roky organizoval, bude pokračovat i v příštím roce.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Marie 

  Reagovat

   

  Moc krásné fotky.

  Vloženo 16.7.2018 18:32:22

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace