Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Čteme, pleteme a povídáme si o všem, co nás baví a zajímá

    Úterý 21.5 14:00 - Blatná, Knihovna

  • O Maroku

    Úterý 21.5 17:00 - Blatná, Komunitní centrum

    Cestopis.

Zobrazit všechny události
 

Žena s fotoaparátem miluje vodu

Eva Zárubová  , Autor: Jiří Řeháček

Eva Zárubová     Autor: Jiří Řeháček

TÁBORSKO – Včera, v pátek 4. října, od pěti navečer začala výstava fotografií Vody slané i sladké od Evy Zárubové ve výstavních prostorech obřadní síně v Plané nad Lužnicí. Ve svém novém setu se autorka snaží pomocí fotografie z celého světa ukázat sílu a krásu vodního živlu ve všech podobách. Při vernisáži zazpíval místní pěvecký sbor Harmonie.

Mnohý návštěvník včera navečer byl asi hodně překvapený, protože výstavy v plánské radnici bývají zcela přeplněné. Pokud nepřijdete včas, tak máte smůlu, protože se jen stěží do výstavních prostorů dostanete bez problémů. Tentokrát si každý našel svou židli. A nebylo to vystavovanými fotografiemi, ale osobností autorky. Ta není z regionu. Eva Zárubová je rodilou Pražačkou, ale rodiče i příbuzné má v jižních Čechách, tráví tady většinu svého času při rekonstrukci staré chalupy po pradědečkovi. Eva Zárubová miluje jižní Čechy, a tak ji můžete potkat při jejích toulkách po našem kraji s fotoaparátem na krku. 

Výstava Vody slané i sladké potrvá do 30. listopadu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace