banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Zmizel mercedes i s nářadím a notebookem

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

JINDŘICHOHRADECKO – Příležitost dělá zloděje. O tom se přesvědčil majitel černého auta Mercedes Benz, který v Lomnici nad Lužnicí, před domem, nechal svůj vůz otevřený a dokonce nechal klíče v zámku.


Zloděj o víkendu v Lomnici nad Lužnicí ukradl auto. Přitom neměl žádné problémy s rozbíjením okna nebo vyřazování autopočítače, protože majitel mu nechal klíče v zámku. Neuzamčené černé auto Mercedes Benz v hodnotě nejméně za 40 tisíc korun se zloději doslova nabídlo. Ten nezaváhal a s otevřeným vozidlem odjel. Současně s vozidlem odvezl v zavazadlovém prostoru uložené autoopravárenské nářadí, měnič napětí či autokompresor v celkové hodnotě nejméně 10 tisíc korun. Dále si vzal ze zadního sedadla auta notebook s elektronickou diagnostikou v hodnotě nejméně 50 tisíc korun. Zloděj si tak přišel nejméně na 100 tisíc korun.
„Třebonští policisté se přečinem krádeže i přečinem neoprávněné užívání cizí věci intenzivně zabývají a po pachateli pátrají,“ dodala tisková mluvčí Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace