banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Muzeum s vůní botanické zahrady

    Úterý 17.9 19:00 - Strakonice, Maltézský sál a sál U Kata

  • Čteme, pleteme a těšíme se z opětovaného setkání

    Úterý 17.9 14:00 - Blatná, Knihovna

Zobrazit všechny události
 

Jindřichův Hradec zve na městské slavnosti, zazpívají Milan Peroutka i Leona Machálková

 Autor: Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Autor: Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

JINDŘICHŮV HRADEC - Druhý červnový víkend se na Státním hradu a zámku v Jindřichově Hradci znovu ponese ve znamení městských slavností nazvaných Dny města Jindřichův Hradec 2019. Na své si od pátku až do neděle přijdou návštěvníci všech věkových kategorií. Dospělí si mohou vychutnat hudební vystoupení, pro děti jsou připravené tvořivé dílny, klauni i různé atrakce.

 

Městské slavnosti Jindřichova Hradce začínají už dnes večerním koncertem zpěváka Michala Hrůzy s kapelou. Vystoupí na III. nádvoří zámku od 20 hodin.

Hlavní program ale město připravilo na sobotu, kdy bude zámek patřit hlavně rodinám s dětmi. V parčíku na Dobrovského náměstí před vstupem do zámku se nejmenší budou moci projet na ponících a na II. nádvoří pro ně budou od 14 do 20 hodin připraveny různé hry, soutěže, tvořivá dílna ateliéru Tvor a divadla Studna, klaun Hugo, dobový kolotoč, houpačky a střelnice a také kaše s Bílou paní, kterou dostane každý, kdo vyrobí barevný pohled. 

Živo bude po celé sobotní odpoledne a večer i na III. nádvoří zámku. Děti i jejich rodiče pobaví Václav Upír Krejčí v pořadu „A bude legrace" (13 – 14 hodin), dále vystoupí Milan Peroutka se skupinou Perutě (14:30 – 15:30 hodin), skupina Kamelot (16:30 – 18 hodin) a ve večerních hodinách zazpívá v zámeckých kulisách Leona Machálková (19 – 20:30 hodin).

Program městských slavností Jindřichova Hradce pokračuje ještě v neděli, kdy na III. nádvoří od 18 hodin zazní koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky se svými hosty.

Vstupné na všechna vystoupení a koncerty je volné.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace