středa 14.11 - Mladějovice, Žižkova mohyla

• Tomáš Klus

středa 14.11 19:00 - Tábor, hotel Palcát

Junior vydřel bod, remízu zařídil Jan Zušťák z penalty

Junior Strakonice - Nová Ves u ČB 1:1 (0:0). , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Junior Strakonice - Nová Ves u ČB 1:1 (0:0).     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE - Upachtěná remíza! Poprvé v sezoně nebodovali fotbalisté Strakonic na svém hřišti naplno. V neděli 16. září v 6. kole I. A třídy remizovali s Novou Vsí u Českých Budějovic, která je nováčkem soutěže, 1:1 (0:0). Oba týmy tak mají shodně 11 bodů.

První poločas přinesl jen dvě větší šance, při jedné skončil míč na břevně domácí svatyně, na druhé straně dobrou příležitost nezužitkoval Zušťák. Hosté šli do vedení ve 49. minutě po rohu a hlavičce Boháče. Domácí vyloženou šanci neměli až do 76. minuty, kdy byl ve vápně faulovaný Zušťák, který nařízenou penaltu proměnil a vyrovnal. Jen chvíli předtím zachránil Strakonické gólman Lízal, který tváří v tvář vychytal Neumanna.

Necelých deset minut před koncem pak byl po přečíslení ve stoprocentní šanci Němeček, ale z úhlu ho vychytal hostující brankář Bartizal. A při poslední akci utkání po standardce soupeře míč jen proletěl vápnem domácích. Nová Ves se ve Strakonicích předvedla jako kvalitní, rychlý a kombinační tým, jehož hráči byli úspěšní i ve vzduchu.