Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Kamion jel zlešickou zatáčkou rychle a přetrhl popruhy držící silo

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ZLEŠICE - Řidiči projíždějící dnes ráno úsekem mezi Zlešicemi a Volyní museli projíždět s velkou opatrností. V půl sedmé ráno část silnice zablokovala nehoda nákladního automobilu Scania s přívěsem. Řidič nákladního automobilu jedoucího ze Zlešic směrem na Volyni nepřizpůsobil rychlost jízdy a po projetí levotočivé zatáčky se mu na přívěsu utrhly popruhy jistící náklad, který se uvolnil a spadl na komunikaci.

 

Pádem došlo k poškození povrchu komunikace. Policisté na místě řídili dopravu. V půl deváté byla silnice zcela zprůjezdněná. Škoda na nákladu (silo) je vyčíslena na 205 000 korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace