banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Méně je někdy více: Alvin Korčák

    Úterý 18.6 18:00 až 20:00 - Tábor, Kafe&knihy Jednota

    Beseda.

  • Den otevřených dveří

    Úterý 18.6 8:00 až 17:00 - Tábor, Městská knihovna - Pobočka na Sídlišti nad Lužnicí

    Dílny pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Kanadský centr David Gilbert zůstává pod Černou věží

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Také druhý útočník ČEZ Motoru České Budějovice, který si dal po sezoně čas na rozmyšlenou, zda využije nabídku na prodloužení spolupráce s nejúspěšnějším jihočeským hokejovým klubem, zůstává pod Černou věží. Po Václavu Karabáčkovi se rozhodl začít novou sezonu v Motoru i kanadský střední útočník David Gilbert. Zámořský forvard hrál po většinu sezony prvního centra a zaznamenal v 77 zápasech 22 gólů a na dalších 30 přihrál. V základní části byl druhým nejproduktivnějším hráčem týmu. Vyjma dalšího zámořského útočníka Cody Bradleyho tak Motor udržel de facto všechny klíčové hráče loňské ofenzívy a naopak několik nových zvučných jmen ještě přivedl, minimálně na papíře aktuálně vypadá útok připraven na boj o návrat do extraligy.


Naopak fanoušci ČEZ Motoru stále netrpělivě čekají, kdo se stane parťákem Jana Strmeně v brankovišti po odchodu Petra Kváči do extraligového Třince. Zároveň se dá očekávat ještě nějaký příchod do obranných řad. Z loňské obrany skončil Zdeněk Kutlák, do Boleslavi odešel Mitch Fillman a minimálně pro start přípravy si Sparta Praha stáhla zpět talentovaného Martina Janduse, návrat do Motoru naopak ohlásil Jakub Suchánek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace