banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Písecká čtyřka

    pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

    Hudební kapela Josefa Nováka.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Katovice opět nadělovaly, jejich koncert v derby odnesla doma Blatná

Blatná - Katovice 1:5 (1:3) , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Blatná - Katovice 1:5 (1:3)     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

BLATNÁ – Jednoznačná záležitost! Fotbalisté Katovic natáhli vítěznou sérii na šest zápasů a opět soupeře deklasovali. Ve 27. kole krajského přeboru v sobotu 25. května ovládli okresní derby, když Blatnou na jejím hřišti smetli 5:1 (3:1). Skóre mohlo být navíc mnohem vyšší vzhledem k řadě nevyužitých šancí hostů a toho, že počet jejich útoků zastavených praporkem pomezních rozhodčích kvůli ofsajdu se blížil dvěma desítkám.

 

Začátek zápasu byl ve znamení průtrže mračen a silného deště, což ovlivnilo stav hřiště a rychlého skluzu míče. V 10. minutě poslal domácí do vedení Čadek, ale pak už skórovali jen hosté. Dvěma trefami v 19. a 20. minutě otočil stav Uher, následně navíc Repa neproměnil penaltu. Po necelé půlhodině skončil míč v brance díky Tušerovi – 1:3. V 52. minutě si blatenský Sýkora dal čistokrevného vlastňáka a na 5:1 pro Katovice zvýšil v 70. Repa. Na hřišti byl víceméně jen jeden tým. Katovice výborně kombinovaly a soupeře jasně přehrávaly.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace