Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jóga

    pondělí 21.10 14:30 - Písek, KD

  • Nalevo od výtahu

    pondělí 21.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Katovice začaly přípravu, hned je čekají dva zápasy během čtyř dnů

Katovice zahájily přípravu na divizi. , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Katovice zahájily přípravu na divizi.     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

KATOVICE – Jedenáct hráčů, včetně obou posil Daniela Pavloviče a Lukáše Bálka, přivítal v úterý 9. července v podvečer trenér Roman Malý na zahajovacím tréninku fotbalistů Katovic. Druhý nejlepší tým uplynulého ročníku krajského přeboru odstartoval přípravu na novou soutěž, a to divizi, kam postoupil. Přítomni byli i Michal Repa a Jan Chylík, kteří si však z rekreačních fotbalových turnajů odnesli zranění a zapojí se až později. Dva hráči jsou na dovolené, jiní si plnili pracovní povinnosti.

 

Trénovat budou Katovičtí čtyřikrát týdně, program přípravy oproti těm předešlým se však lišit nebude. „Chceme hlavně, aby se zapracovali dva noví hráči. Na nic konkrétního se zaměřovat nebudeme, letní pauza je krátká," uvedl trenér Roman Malý.

Už ve středu v 18 hodin čeká Katovické první přátelské utkání, které odehrají s áčkem Písku na jeho hřišti. A hned tři dny poté, v sobotu 13. července, se představí venku v utkání s Lažištěm, které je nováčkem nadcházejícího ročníku krajského přeboru, když vyhrálo I. A třídu skupiny A. Do divize Katovice vstoupí v sobotu 10. srpna venku se Slavojem Mýto.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace