Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Kauza Stanislava Snášela nabírá zvrat. Soudce ho poslal ze soudní síně přímo do vazby

Ilustrační foto (Krajský soud)

Ilustrační foto (Krajský soud)

AKTUALIZOVÁNO - 25.11.2014 08:39

TÁBOR - Stanislav Snášel, který byl původně obviněn již dříve ze zpronevěry a pokusu o podvod v případě budějovického Senior domu, čelí dalšímu trestnímu stíhání. Původně mělo v pondělí proběhnout obligátní soudní líčení, během něho byl ale zvýšen trest Snášela. Soudce Petr Černý jej poslal rovnou do vazby.

Podle našich informací měl Snášel lhát o tom, kde bydlí, jaké má příjmy nebo kde pracuje. To se mělo stát jedním z hlavních důvodů vzetí do vazby, důležitým podnětem bylo ale podle soudce Petra Černého mimo jiné i to, že je nově Snášelovi připisována další škoda ve výši 80 milionů korun kvůli dalšímu trestnímu stíhání. Soudní líčení pokračuje celý tento týden. O čem Snášel mlžil, co zatajuje a co k případu řekl předseda senátu Petr Černý? O tom se dočtete v příštím Týdeníku Táborsko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace