banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • On lâche les chiens (FR) + Accident Instantané (FR)

    neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

    Koncert.

  • S muzeem v přírodě

    neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

    Ornitologická procházka.

Zobrazit všechny události
 

Krajská liga hokeje: Béčko Tábora opět podlehlo o gól. David servis stoupá

TÁBOR – Pro rezervu Tábora to byl v neděli 26. ledna navečer předposlední zápas. Závěr letošní sezony odehraje příští neděli v Soběslavi. Zatímco Soběslav má do play off nakročeno, Tábor už ví, že je ze hry. Podle kouče budějovického David servisu Jiřího Fedura to dnes Táboru dalo křídla a hrál velice dobře. „Vyhráli jsme horko těžko,“ přiznal.

Nakonec si tedy těsnou výhru odvezli hráči David servisu po třetinách 1:0, 0:4, 2:0. Domácím už závěrečná power play nepomohla a odešli poražení 4:3 stejně jako před týdnem v Českém Krumlově. Dvojnásobnou smůlu měl táborský Tomáš Heršálek, kterého v závěru sezony připravil Roman Šulčík o zuby. Sudímu Slavíkovi trvalo, než vyřkl čtyřminutový trest za zranění, po kterém bylo na ledě plno krve.
Branky stříleli za Tábor Roubíček, Heršálek a Kundrát, za David servis Cikán, Chaloupka, Suchánek a Hanzal.
Budějovický tým táborským vítězstvím přeskočil v tabulce Veselí, které včera prohrálo v Písku, a dostal se na druhou příčku. Na špici tabulky je tlačenice. Písek chce za každou cenu postoupit, David servisu to nevyšlo loni a letos znovu hlásí postupové ambice. Promluvit do toho, kdo bude krajským vítězem, ale stále ještě může i loňský vítěz z Veselí.

Jak to vypadalo na ledě, se můžete podívat ve fotogalerii a na videu z poslední minuty hry. Domácí měli vyrovnání na dosah, ale David servis přece jen těsnou výhru uhájil.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace