Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Luboš Pospíšil a 5P

  pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

  Koncert.

 • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

  pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

  Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Krasobruslaři z celé republiky mají dostaveníčko ve Strakonicích na Velké ceně

STRAKONICE – Strakonický oddíl krasobruslení pořádá o víkendu už třetí pohárový závod Velká cena Strakonic a Strakonická bruslička. Zaregistrovalo se na 150 krasobruslařů z celé republiky, v sobotu startovala kategorie přípravka a nejmladší žačky. V obou měly Strakonice želízka v ohni a Julie Žáková z přípravky připsala domácímu oddílu první cenný kov. Za prvky získala první místo.

Trenérky domácích Ivana Andrejičová a Tereza Mičanová své svěřenkyně povzbuzovaly, co mohly, dávaly poslední rady a po jízdě chválily, i když byla chybička. Strakoničtí tuto sezonu závodí už ve vyšší třídě a poctivě sbírají body, které jsou potřebné pro nominaci na mistrovství republiky.


Kdo má krasobruslení rád, může na zimní stadion zavítat ještě zítra, v neděli 10. února, kdy se od 8.30 hodin jedou krátké programy a po nich budou následovat volné jízdy. Strakonice budou zítra reprezentovat matadorky místního krasobruslení Sára Parkosová a Aneta Zwettlerová. Velká cena skončí kolem páté hodiny odpoledne. Vstup na stadion se neplatí.


Velké ceně Strakonic se bude podrobněji věnovat Týdeník Strakonicko ve středu 13.2.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Dája 

  Reagovat

   

  byla to krásna podívana děkuji

  Vloženo 10.2.2019 18:24:19

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace