Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Vojenský den 2019 v Libořezích

  sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

  Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

 • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

  sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

  Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Kriminalisté dopadli dva mladé cizince, kteří v Písku zmlátili dalšího cizince

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PÍSEK – Písečtí kriminalisté řešili od poloviny dubna případ, který se odehrál v nočních hodinách na ulici Budějovická před místním barem. Pečlivá práce kriminalisty dovedla až ke dvěma podezřelým osobám, proti kterým včera zahájili trestní stíhání pro několik trestných činů.

 

Dva mladí cizinci (1990 a 1994) měli dne 18. dubna okolo druhé hodiny v noci napadnout dalšího cizince, který před podnikem telefonoval. Nejprve měl jeden z obviněných muži vytrhnout mobilní telefon, ze kterého právě před barem telefonoval. Když se poškozený domáhal vrácení mobilu, měli ho oba fyzicky napadnout údery a kopy po celém těle. Napadený se vzdálil, chtěl se ale svého telefonu domoci zpět, vrátil se proto k agresorům na ulici a mělo dojít k dalšímu fyzickému napadení, během kterého se ještě snažili napadeného připravit o peněženku.

Oba obvinění z místa utekli poté, kdy se na ulici objevil svědek. Kriminalisté ve středu 15. května dopoledne zadrželi jednoho z podezřelých, druhý muž s kriminalisty spolupracoval a dostavil se k podání vysvětlení. Vyšetřovatel vydal usnesení o zahájení trestního stíhání obou spolupachatelů a na jednoho z obviněných podal podnět k návrhu na vzetí do vazby.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace