banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

    neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

    Pohádka

  • Lollipopz - Tábor

    neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

    Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Kriminalisté žádají o pomoc při objasňování tragické nehody u Štěpánovic

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKOBUDĚJOVICKO - Českobudějovičtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality převzali od svých kolegů ze Skupiny dopravních nehod případ tragické dopravní nehody u Štěpánovic. V souvislosti s tím žádáme případné svědky, aby kontaktovali policii.

 

Jde zejména o řidiče, kteří před, během, eventuálně těsně po střetu, místem dopravní nehody projížděli, a měli ve svých vozidlech instalované autokamery, které by mohly situaci zaznamenat. Nehoda se stala na silnici I/34 mezi Vranínen a Štěpánovicemi na Českobudějovicku. Dle zjištěného šetření v neděli 2. září v 19:20 hodin.

Vaše svědectví přijme vyšetřovatel nehody por. Bc. Václav Scháněl na Územním odboru České Budějovice, Služba kriminální policie a vyšetřování, Plavská 2, České Budějovice, telefon 974 226 333 (v pracovní době PO – PÁ 07:30 – 15:30 hod.), v mimopracovní době na lince tísňového volání 158. Děkujeme.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace