Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Legendární útočník Jan Zušťák se rozloučil s ligovou kariérou

PÍSEK - Naposled v právě končícím ročníku České fotbalové ligy se představili písečtí fotbalisté na svém trávníku. Pro nejlepšího píseckého kanonýra všech dob Jana Zušťáka to bylo poslední utkání ve třetí nejvyšší soutěži. Svou bohatou ligovou kariéru zakončil ve 25. minutě, kdy za potlesku na otevřené scéně svlékl dres, položil ho před hlavní tribunu a za doprovodu svého sedmiletého syna Jana opustil hřiště. Písecký útočník odešel sice za stavu 0:1, ale pak jeho spoluhráči nepříznivý stav otočili ve svůj prospěch a legenda se s hvězdnou kariérou loučila vítězstvím svého týmu.

FC Písek – MFK Chrudim 2:1 (2:1)

Branky: 29. Řehák, 43. Voráček – 16. Rybička

Rozhodčí: Ginzel – Martínek, Šulcová. ŽK: 3:1 (26. Zušťák, 54. Kalášek, 80. Řehák – 65. Mastík). Diváků: 183

Písek: Rondzik – Sajtl (53. Řezáč), Rendla, Kalášek, Ježdík (8. Řehák) – Zeman, J. Held (84. Grobár), Šlehofer, Voráček – Zušťák (26. Milec), Fr. Němec (87. Holub)

 

Ve středečních Píseckých postřezích si přečtete krátký report, hodnocení obou trenérů a také to, kam se budou po ukončení profesionální kariéry ubírat další kroky Jana Zušťáka.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace