Kdy a kam

 • Penziopolis Dva dopisy o Písku

  středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

  Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

 • Koncert pro seniory se souborem Lego

  středa 19.12 14:00 - Milevsko

  Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Loko je v semifinále. Vimperk porazila i podruhé

Fanoušci veselské Lokomotivy slaví postup do semifinále play-off krajské ligy. , Autor: Josef Janda

Fanoušci veselské Lokomotivy slaví postup do semifinále play-off krajské ligy.     Autor: Josef Janda

VIMPERK - Ačkoliv se veselská sestava po první bitvě zase o něco ztenčila, zvládli hokejisté Lokomotivy druhý zápas série ve Vimperku před početným publikem na jedničku. Absenci Jakuba Nováka a Jana Bendy se pokusili modrožlutí nahradit Daliborem Arnoldem a vyplatilo se. Arnold, který ještě nebyl zdaleka zdravotně fit, přispěl dvěma kanadskými body k vítězství 5:2, tudíž Lokomotiva postoupila do semifinále krajské ligy přes Vimperk 2:0 na zápasy.

 

HC Vimperk – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 2:5 (1:1, 1:2, 0:2), branky a nahrávky: 19. Lang (Novotný), 23. Fleischman (Lang, J. Sitter) – 5. Čáp (Arnold), 35. Arnold (Bůžek, J. Míchal), 36. J. Míchal (R. Benda), 56. R. Benda (J. Míchal), 59. Čáp, rozhodčí Macák, Čáp – Lang, Mašek, vyloučení 4:2, bez využití, 600 diváků.

Vimperk: Podskalský – R. Sitter, Chaloupka, Kačmár, Předota, Janásek, Horejš – Binder, Hanzal, Paule, Korous, Suchánek, J. Sitter, Lang, Fleischman, Novotný.

Loko Veselí: F. Dvořák – Nehoda, Chlaň, Krampl, L. Míchal, Kyml – Čáp, Mikeska, Drs, J. Míchal, R. Benda, Bůžek, Kratochvíl, Arnold, Vlach.

Na soupeře pro semifinále si musejí svěřenci trenéra Davida Šošovici ještě počkat, jelikož série Český Krumlov – Humpolec a Milevsko – Radomyšl skončily po dvou duelech 1:1 na zápasy.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • michal@heluz.cz 

  Reagovat

   

  V pátečním utkání si diváci ve Veselí přišli na své.Předvedený výkon obou družstev se musel líbit.Play - off se vším všudy.Klobouk dolů před všemi hráči na této úrovni.Obrat domácích byl odměnou za jejich snahu a hostům nepřálo sportovní štěstí.Kaňkou na závěr bylo chování hostujících fanoušků po zápase.Vimperští "bojovníci" na ledě si toto nezasloužili.
  Nedělní utkání bylo opět bojovné tak jak se na play - off sluší.Hra měla spád a oba soupeři v sestavě o čtrnácti hráčích předvedli výkon za který se nemusí stydět. Míchal st.

  Vloženo 12.3.2018 22:17:06

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace