Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Máme vylosováno! Kdo si pochutná U Dudáka?

 Autor: Karolína Souhradová

    Autor: Karolína Souhradová

V posledním díle našeho putování za různými zajímavostmi jižních Čech a dobrým jídlem jsem vás vzala do nově zrekonstruované strakonické restaurace U Dudáka v ulici Alfonse Šťastného. Vzdušný interier a milá obsluha už po příchodu napoví, že jste tady správně.

 

Tým kuchařů pod vedením Jana Folka se postará o rozmanitou nabídku tradičních i moderních jídel, vždy z čerstvých surovin. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, který nabízí klasickou českou kuchyni, ale i modernější jídla. Přes týden je zde na výběr také z obědového menu.

Tým restaurace U Dudáka nabídl výherci naší malé soutěže docela zajímavou cenu. Voucher v hodnotě 1 500 Kč. Soutěžní otázka byla opět jednoduchá a nezaskočila žádného z 262 soutěžících. Odpovídat jste mohli na naši e-mailovou adresu nebo přímo v redakcích Jihočeských týdeníků. Některé odpovědi připutovaly do redakce dokonce na krásných pohlednicích. Třeba z Protivína. V otázce jsme se vás ptali: Co je sorbet? Jak už jsme naznačili, zmást se nikdo ze skoro tří set soutěžících nenechal. Všichni správně uvedli možnost, která se skrývala pod písmenem A). Tedy ledový dezert z ovoce.

Při losování se štěstí usmálo na Marii Korbelovou z Jílkovy ulice v Katovicích na Strakonicku, která si zajede do restaurace U Dudáka pochutnat. Gratulujeme!

Vaše jihočeská kuchařka Karolína

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace