banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Memoriál Václava Němečka ovládl domácí nováček 1. B třídy

ŠAMONICE - Na hřišti v Šamovnicích, kde je domácí prostředí fotbalového klubu TJ Podolí II, z. s., pořádali místní fotbalisté 17. ročník Memoriálu Václava Němečka, spoluhráče, na kterého dodnes vzpomínají jenom v dobrém. Ze čtyřčlenného turnaje se na poslední chvíli omluvili hráči TJ Hradiště, takže se hrálo ve třech každý s každým na 2 x 40 minut s desetiminutovou přestávkou. Kromě domácího celku, který je nováčkem krajské 1. B třídy, přijeli na Písecko hosté ze Strakonicka - béčko Oseku (B třída) a Lom (OP). V době dovolených a pěkného letního počasí nenastoupil ani jeden tým kompletní, patrné to bylo hlavně u souboru Lomu, který nejen doplnili, ale i posílili dva hráči Smetanovy Lhoty a Putimi. Z jasného vítězství se radovali domácí borci, kteří tak odstartovali přípravu na svou premiérovou krajskou sezonu.

Všechny výsledky, pořadí na druhém a třetím místě a individuální ocenění najdete ve středečních papírových Píseckých postřezích.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace