• O Maroku

Úterý 21.5 17:00 - Blatná, Komunitní centrum

Cestopis.

Memoriál Václava Němečka ovládl domácí nováček 1. B třídy

ŠAMONICE - Na hřišti v Šamovnicích, kde je domácí prostředí fotbalového klubu TJ Podolí II, z. s., pořádali místní fotbalisté 17. ročník Memoriálu Václava Němečka, spoluhráče, na kterého dodnes vzpomínají jenom v dobrém. Ze čtyřčlenného turnaje se na poslední chvíli omluvili hráči TJ Hradiště, takže se hrálo ve třech každý s každým na 2 x 40 minut s desetiminutovou přestávkou. Kromě domácího celku, který je nováčkem krajské 1. B třídy, přijeli na Písecko hosté ze Strakonicka - béčko Oseku (B třída) a Lom (OP). V době dovolených a pěkného letního počasí nenastoupil ani jeden tým kompletní, patrné to bylo hlavně u souboru Lomu, který nejen doplnili, ale i posílili dva hráči Smetanovy Lhoty a Putimi. Z jasného vítězství se radovali domácí borci, kteří tak odstartovali přípravu na svou premiérovou krajskou sezonu.

Všechny výsledky, pořadí na druhém a třetím místě a individuální ocenění najdete ve středečních papírových Píseckých postřezích.