Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Mezinárodní setkání harmonikářů se uskuteční v sobotu 8. dubna v Písku

Skvělá nálada, známé i méně známé písničky a účinkující všech věkových kategorií. Tak se obvykle vyznačují setkání harmonikářů, příznivců klapek, měchů a dobré muziky. V Kulturním domě v Písku se takové setkání uskuteční již tuto sobotu 8. dubna. To letošní je v pořadí již čtrnácté a představí se Vám harmonikáři nejen z Čech ale i ze světa.

Přijďte si poslechnout jihočeské, staročeské, staropražské, lidové, prostě krásné a oblíbené písničky, v podání senzačních harmonikářů. V sobotu Vám zahrají úžasní muzikanti včetně temperamentní Toulavé kapely Josefa Janouška nebo Prácheňská heligonka ze Strakonic, virtuóz na heligónku Ondřej Římek či Josef Lhotecký.
Báječné písničky přijedou zahrát a zazpívat vzácní hosté z Rakouska.

Ti všichni se postarají o skvělou atmosféru. A proběhne i tradiční slosování vstupenek o pěkné hudební dárky, divácká soutěž o nejpozoruhodnějšího harmonikáře "cena sympatie", divácký kvíz s moderátory pořadu. A kdo bude chtít, může si i zatančit. Hlavní program se uskuteční ve Velkém sále Kulturního domu, Hudební sál je pak určen k volnému hraní.

Registrace účastníků začíná od 11.30, vstup pro veřejnost a oficiální zahájení je ve 13 hodin.
Vstupné pro veřejnost: 100 Kč, doprovod a děti 50 Kč, senioři 80 Kč, účinkující zdarma.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace