Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Milevská starší přípravka zakončila sezonu vítězně, okresní titul ale vybojovalo Hradiště

MILEVSKO – Ve čtvrtek 14. června sehráli fotbalisté starší přípravky FC ZVVZ Milevsko poslední mistrovské utkání letošní sezony. Krajský přebor už zakončili o víkendu v Táboře, ale ve čtvrtek je čekal ještě poslední zápas okresního přeboru, kterého se účastní jako Milevsko B a obhajovali v něm loňský titul. Na začátku května se Okresní přebor Písecka rozdělil na dvě poloviny a první osmička hrála systémem každý s každým o titul. Oficiálně se sice v přípravkářské kategorii tabulky ještě nevedou, ale trenéři i hráči moc dobře vědí, jak na tom jsou. Svěřenci trenérů Rostislava Dlouhého a Petra Janoucha na závěr sezony porazili Písek C jasně 7:3 po brankách Pavla Kaleji (4), Štěpána Šimáka, Marka Hadáčka a Denise Pance.

O obhajobu mistrovského titulu v okresním přeboru mladí vzduchotechnici de facto přišli minulý týden v předposledním kole na hřišti Hradiště A, kde vyhráli až na penalty 10:9. Kdyby svého soupeře porazili v normální hrací době za tři body, dotáhli by se na něj bodově a díky lepší vzájemné bilanci by obhájili loňské prvenství. Ale protože se tak nestalo, museli dnes už jen spoléhat na nečekanou ztrátu Hradiště. Tým z píseckého předměstí však nezaváhal, porazil Písek D jasně 12:2 a pojistil si okresní primát.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace