banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Písecká čtyřka

  pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

  Hudební kapela Josefa Nováka.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Benefice Kdo má rád opět přiveze známé zpěváky do Nových Hradů

NOVÉ HRADY - Už osmý ročník charitativního koncertu Kdo má rád se blíží. Letos se bude konat v sobotu 2. června a už podruhé to bude v zahradě zámku v Nových Hradech.

Celá akce začala před sedmi lety se na Martinském mlýně, kde se, pod taktovkou agentury Martin Production, konal historicky první ročník Dětského dne a benefičního koncertu „Kdo má rád...". I přes počáteční nedostatky se nadmíru povedl a pro Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Prachatice vybralo přes 63.000,- Kč, které si na pódiu převzal ředitel nemocnice Michal Čarvaš. V následujících ročnících už účast na dětských dnech a večerních koncertech, k velké radosti organizátorů utěšeně stoupala a pro Dětské a novorozenecké oddělení prachatické nemocnice, kterému jsou výtěžky z této akce předávány, se vybralo hromady peněz, díky kterým bylo možné pořídit spousty potřebného vybavení a přístrojů.

V letošním roce budou na děti opět čekat v zahradě zámku v Nových Hradech, ale i v blízkém okolí pohádkové bytosti, u kterých budou opět plnit různé úkoly a pokud vše splní, dostanou opět diplom a dárky. Kromě různých disciplín na děti samozřejmě také čekají různé atrakce jako skákací hrad, elektrický býk a také stánky s cukrovou vatou, tureckým medem, nugátem, zmrzlinou a další.

To není samozřejmě vše. K dětskému dni patří také večerní koncert. V tom letošním, který bude od šesté hodiny večerní moderovat Markéta Mayerová, se návštěvníkům představí Jitka Zelenková, Martin France, Kamélie, La Gioia, Linda Finková, Radek Banga, Radka Fišarová, Thomas Puskailer, Zbyněk Drda, Renata Drossler, Markéta Zehrerová, Koule, Kateřina Strejčková a Elite Junior Class ad.
Takže pokud ještě nemáte na sobotu 2. června se svými ratolestmi naplánovaný žádný program, poznamenejte si toto datum do kalendáře a vyrazte do Nových Hradů. Děti čeká spousta zábavy a pomůžete dobré věci. Vstupenky za 200,- Kč je možné zakoupit v sítích Ticketlive (www.ticketlive.cz) nebo přímo na zámku Nové Hrady. Děti do 8 let mají vstup na koncert zdarma.
-pr-

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Tak jo, příspěvek jste smazali, asi jste ho brali jako reklamu. To jedno. věrní přijdou i bez reklamy vašeho plátku.

  Vloženo 18.5.2018 15:52:07

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace