Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Božeťáci přímý boj o play off výsledkově nezvládli

MILEVSKO – Hokejisté Božetic ve čtvrtek v den státního svátku nezaháleli, naopak je čekal velmi důležitý zápas vloženého 11. kola středočeské krajské soutěže. Na domácím ledě v Milevsku přivítali Poděbrady, se kterými bojují o poslední čtvrté postupové místo do zkráceného play off. Před samotným zápasem byly oba celky srovnány na 21 bodech, po něm už měli o tři body více Poděbradští, kteří porazili především o exreprezentanta Jindřicha Kotrlu oslabené Božetice celkem přesvědčivě 5:2. HC TJ Božetice – HC Poděbrady 2:5 (0:1, 1:3, 1:1). Branky a nahrávky Božetic: 31. D. Homola (Mareš), 50. Šťastný.

Další zajímavosti z utkání přineseme v Milevských novinách. Zápas zhodnotí střelec druhé božetické branky Marian Šťastný, který pojmenuje hlavní příčiny porážky a prozradí, jak se vlastně dostal do kádru Božetic. Mimo jiné uvede, s jakými legendami českého hokeje si občas zahraje za staré pány doma v Praze. A svůj pohled na utkání nám v nové rubrice, kdy se podíváme i mimo samotné mantinely, nabídne sekretářka božetického hokeje Lucie Tollingerová. Jak se dívka dostane k hokeji, nebo jak ji bavil čtvrteční zápas? To vše v Milevských novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace