• O Maroku

Úterý 21.5 17:00 - Blatná, Komunitní centrum

Cestopis.

Božetice doma nestačily na Chotoviny, opět odmítly snížení z penalty

BOŽETICE – Božetičtí fotbalisté v sobotním utkání nejnižší krajské soutěže proti Chotovinám prospali začátek a po necelé čtvrthodině prohrávali o dvě branky. Snížení se mohli dočkat v závěru prvního poločasu, ale opakoval se scénář z posledního domácího zápasu proti Řepči – svěřenci hrajícího kouče Martina Zemana opět zahodili na úplném konci poločasu možnost kontaktní branky z pokutového kopu, jen tentokrát vystřídal Jana Čandu, který ani trenérovi pro tento zápas nebyl k dispozici, u značky penalty Josef Fara. Po změně stran se Božeťáci ještě nadechli ke zlepšenému výkonu a měli herní převahu, ale bez vážnějších gólových šancí. Naopak hosté dvacet minut před koncem přidali z protiútoku třetí gól a definitivně tak rozhodli o zisku tří bodů – 0:3.

Božetice – Chotoviny 0:3 (0:2). Branky: 3. Bondarev, 11. Vrhel, 70. Cetlovský. Rozhodčí: Hučík.

Výsledky 18. kola – I. B třída, sk. C: Větrovy – Sepekov 2:2, Kluky – Dolní Bukovsko 3:1, Kovářov – Chyšky 1:1, Božetice – Chotoviny 0:3, Mirovice – Králova Lhota 0:3, Řepeč–Opařany – Putim 5:1, Hradiště – Mladá Vožice 2:2.

Program 19. kola – I. B třída, sk. C: Sobota 27. dubna: 16 Kluky – Mirovice, 17 Putim – Chotoviny. Neděle 28. dubna: 15 Chyšky – Hradiště, 16 Sepekov – Dolní Bukovsko, 17 Větrovy – Božetice, Mladá Vožice – Řepeč–Opařany, Králova Lhota – Kovářov (hř. Mirotice).

Další zajímavosti z céčkové skupiny I. B třídy přineseme ve středečních novinách. Nejnižší krajské soutěži bude tentokrát věnována stránka a půl, takže se můžete těšit na bohaté rozbory i hodnocení trenérů. Třeba hrající kouč poražených Božetic Martin Zeman popíše příčiny neúspěchu a vyjádří se také ke hře Chotovin. Čtěte Milevské noviny!