Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Chinaski, Jelen i festivalový karneval. Takový bude letos festival v Přeštěnici

PŘEŠTĚNICE – Populární Open Air Musicfest Přeštěnice začne v pátek 26. a potrvá do soboty 27. června. V pořadí 15. ročník festivalu bude jako každý rok nabitý skvělou muzikou.

Na první festivalový den, tedy na pátek 26. června si přijdou na své například fanoušci kapel Mňága a Žďorp, Jelen, Chinaski, Rybičky 48, E!E. V sobotu 27. června se mohou těšit fanoušci na Anetu Langerovou, partičku z Hanspaulky - Tata Bojs, Vypsanou Fixu, Horkýže Slíže, Jiřího Schmitzera a spoustu dalších. Novinkou letošního ročníku je festivalový karneval.

Na přeštěnický festival máme pro 20 z vás po jednom volňásku na oba dny festivalu. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, kterou najdete v sekci „soutěže“ nebo ve všech tištěných novinách.

Soutěžte s námi a užijte si i letos úžasnou atmosféru Přeštěnice!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace