Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

• Promítání filmu Obr

Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

Začátek po setmění.

Čížovští mladíci neuhlídali kovářovského kanonýra Rianta

ČÍŽOVÁ - V sobotu 20. dubna pokračoval fotbalový okresní přebor mladších žáků. Čížovští mladíci přivítali soupeře z milevské části Písecka. Hosté z Kovářova se ujali vedení v úvodu utkání a na 0:2 ho navýšili ve 13. minutě. Domácí nesložili zbraně a dvěma góly Tadeáše Bláhy srovnali ve skóre krok. Druhý gól střelecky disponovaného kovářovského Augustina Rianta znamenal, že na přestávku šli s jednogólovým vedením hosté. Druhý poločas ukázal, že v mládežnickém fotbale může o výsledku rozhodnout šikovný jedinec. Augustin Riant ke dvěma trefám z první půle přidal další tři a gól domácího Šimona Illicha znamenal jenom zmírnění porážky čížovského celku na rozdíl tří gólů.

FK Čížová - TJ ZD Kovářov 3:6 (2:3)
Branky: 15. a 26. Bláha, 38. Illich - 6. Hrunek, 13., 28., 34., 50., 55. Riant
Čížová: Slabý - Bláha, Cvaniga, Duda, Illich, Kučera, Málek, Ráček, Trachta, Wágner, Zuska, Suchan, Sicher
Kovářov: Kroupa - Jůza, Janda, Jůza, Matuška, Smrčina, Riant, Kohout, Hrunek, Novák, Trachta, M. Matuška, Król, Petýrek, Addo