Kdy a kam

  • Enjoy aour pho!

    Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

    Přednáška s ukázkou fotografií z cest po Vietnamu.

  • Klíčové události 20. století

    Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čtvrtý bibliobazar v milevské knihovně jede až do pátku

 Autor: Libuše Kolářová - Jižní Čechy Teď

    Autor: Libuše Kolářová - Jižní Čechy Teď

MILEVSKO - V pondělí 3. prosince začal v milevské městské knihovně čtvrtý bibliobazar. Výzva knihovnic, aby lidé v listopadu darovali ze své domácí knihovny dvě zbytné knížky a navrhli jejich cenu, se setkala s úspěchem. K mání jsou opravdu zajímavé kousky za pár korun, takže Ivana Paterová ve studovně měla už v pondělí navečer v kasičce téměř pět stovek. Bibliobazar ale probíhá až do pátku 7. prosince. Jeho výtěžek pak poputuje organizaci Lékaři bez hranic, která pomáhá tam, kde skutečně znají nouzi.

 

Další adventní akcí knihovny byla v pondělí káva za dobrý skutek. "Někteří lidé byli trochu zaskočení, ale takových třicet lidí přistoupilo na hru, na kelímek napsali dobrý skutek, který dnes udělají a za to jsme jim naplnili kelímek dobrou kávou," potěšilo vedoucí knihovny Petru Bláhovou. Pro děti bude také ve čtvrtek 6. prosince od 15 hodin probíhat v dětském oddělení vánoční tvoření.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace